GİRİŞİMCİ KEŞFEDİYOR, GİRİŞİMCİLİK YOLUNDA PUSULA İLE YÖN VERİYORUZ.. Malatya Teknokent PUSULA Ön Kuluçka Merkezi uzmanları tarafından İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak "Girişimcinin Pusulasi Programı (G2P)" tanıtım ve bilgilendirme etkinliği düzenlendi.


GİRİŞİMCİ KEŞFEDİYOR, GİRİŞİMCİLİK YOLUNDA PUSULA İLE YÖN VERİYORUZ.. Malatya Teknokent PUSULA Ön Kuluçka Merkezi uzmanları tarafından İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak


G2P programlarının ana amacı Genç Girişimcileri keşfetmek, yetiştirmek, yenilikçi fikirlerine yön vererek katma değeri yüksek ürünlere dönüştürebilmek ve bu fikir ve projelerini PUSULA ÖKM de gerçekleştirebilmektir.

Duzenlenen PUSULA ÖKM, GP2 tanıtım etkinliğinde ayrıca girişimciliğin en önemli desteklerinden olan TÜBİTAK BIGG programı hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Etkinliğe 97 öğrenci katılım sağladı. İş fikri olan Öğrenciler seminer sonrasında bire bir görüşmeler yaparak ÖKM de iş fikirlerini gerçekleştirme kararı aldılar.

YUKARI