GİRİŞİMCİ KEŞFEDİYOR... GİRİŞİMCİLİK YOLUNDA PUSULA İLE YÖN VERİYORUZ.. Malatya Teknokent PUSULA Ön Kuluçka Merkezi uzmanları tarafından İnönü Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği öğrencilerine yönelik olarak "Girişimcinin Pusulası Programı (G2P)" tanıtım ve bilgilendirme etkinliği düzenlendi


GİRİŞİMCİ KEŞFEDİYOR... GİRİŞİMCİLİK YOLUNDA PUSULA İLE YÖN VERİYORUZ.. Malatya Teknokent PUSULA Ön Kuluçka Merkezi uzmanları tarafından İnönü Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği öğrencilerine yönelik olarak


G2P programlarının ana amacı Genç Girişimcileri keşfetmek, yetiştirmek, yenilikçi fikirlerine yön vererek katma değeri yüksek ürünlere dönüştürebilmek ve bu fikir ve projelerini PUSULA ÖKM'de hayallerini gerçeğe dönüştürebilmektir.

Duzenlenen PUSULA ÖKM, GP2 tanıtım etkinliğinde ayrıca girişimciliğin en önemli desteklerinden olan TÜBİTAK BİGG, TÜBİTAK 2209A/B programları hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.
Etkinliğe 52 öğrenci katılım sağladı. 7 öğrenci ise seminer aonrasında PUSULA ÖKM'de faaliyetlerini başlatamak için başvurma kararı aldı.

YUKARI