EVAM "Streaming Analytics" Firmasında Çalışmak İster misin?


EVAM


MALATYA TEKNOKENT İŞ İLANI:

EVAM firması ile düzenlediğimiz etkinlikler meyvesini verdi. Ar-Ge Merkezi olan 18 ülkede 18 milyon müşteri sayısına ulaşan ve 4 ülkede ofisi bulunan EVAM Streaming Analytics firması Malatya Teknokent'te yapılanma kararı aldı. Şimdi firmamızın personel ihtiyacını karşılama aşamasını yürütüyoruz.

Bu bağlamda firmamızın yazılım ekibinde görev alacak,
4. Sınıf veya mezun, İyi seviyede İngilizcesi olan, tercihen Bilgisayar Mühendisliğinde okuyan veya mezun olan, Java programlama dili bilen arkadaşlarımız fotoğraflı öz geçmişlerini pusula@inonu.edu.tr adresimize 28 Aralık 2018 tarihine kadar yönlendirebilirsiniz.

EVAM Kimdir?

EVAM Başta istanbul olmak üzere 4 ülkede faaliyet sürdürmektedir.

EVAM, gerçek zamanlı  “Streaming Analytics” alanın öncü firmasıdır. EVAM, kurumsal kullanıcı göz önünde bulundurularak oluşturulmuş yeni nesil bir platformdur. 

EVAM, büyük veri dönüşümüne maruz kalan işletmelerin iş zorluklarına cevap vermek için geliştirilen ilk kapsamlı Akış Analizi Platformudur. Platform, işletmelerin öngörülerin ötesine geçmesini ve onlara gerçek zamanlı olarak harekete geçme kabiliyetini kazandırmasını sağlamaktadır.

EVAM, toplam sayıları 18.000.000’ u aşan müşteri kitlesine sahiptir. Bilgisayar Bilimleri alanında, IoT (Internet of the Things) ve Makine Öğrenmesi gibi en güncel konularda çalışmaktadır.

YUKARI